Yhteystiedot

Etsi oma huoltoyhtiösi

Aluejohto

Itä-Helsinki ja Sipoo
Jussi Lahti
jussi.lahti@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8501

Jyväskylä, Oulu
Mikko Mäkikyrö
mikko.makikyro@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8026

Helsinki, Kiinteistöhuolto Sami
Pasi Laitila
pasi.laitila@khsami.fi
010 270 8290

Espoo, Kauniainen
Sakari Pietilä
sakari.pietila@kh-kiinteistopalvelut.fi
020 779 0301

Tuusula, Kerava, Keski-Vantaa
Janne Castrén
janne.castren@kh-kiinteistopalvelut.fi
020 755 8549

Erillispalvelut, Cateva Oy
Markku Sevón
markku.sevon@cateva.fi
010 270 8390

Konsernihallinto

Toimitusjohtaja
Jussi Niemelä
jussi.niemela@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8009

Konsernilakimies
Joni Paananen
joni.paananen@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8275

Henkilöstöjohtaja
Eeva Tielinen
eeva.tielinen@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8302

Liiketoimintajohtaja, huolto
Otto Tarkiainen
otto.tarkiainen@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8087

Liiketoimintajohtaja, erillispalvelut
Markku Sevón
markku.sevon@cateva.fi
010 270 8390

Johdon assistentti
Susanna Yrttimaa-Verno
susanna.yrttimaa-verno@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8505

Operatiivinen johtaja, kiinteistöhuolto
Vesa Koljonen
vesa.koljonen@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8056

Johtaja, tukitoiminnot
Petteri Hiitola
petteri.hiitola@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8220

Tietohallintojohtaja
Ville Sääjärvi
ville.saajarvi@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8942

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
Tiia Suontausta
tiia.suontausta@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8456

Asiakkuuspäällikkö
Jukka Laitinen
jukka.laitinen@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8966

Asiakkuuspäällikkö
Jani Karttunen
jani.karttunen@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8039

Hankinta- ja kalustopäällikkö
Timo Turkkinen
timo.turkkinen@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8021

Asiakaspalvelupäällikkö
Satu Hannula
satu.hannula@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8002

Turvallisuusasiantuntija
Antti Mäkinen
antti.makinen@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8469