Yhteystiedot

Etsi oma huoltoyhtiösi

Aluejohto

Itä-Helsinki ja Sipoo
Jussi Lahti
jussi.lahti@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8501

Jyväskylä, Oulu
Mikko Mäkikyrö
mikko.makikyro@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8026

Helsinki, Kiinteistöhuolto Sami
Pasi Laitila
pasi.laitila@khsami.fi
010 270 8290

Espoo, Kauniainen
Sakari Pietilä
sakari.pietila@kh-kiinteistopalvelut.fi
020 779 0301

Tuusula, Kerava, Keski-Vantaa
Asta Henttinen
asta.henttinen@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8062

Erillispalvelut, Cateva Oy
Markku Sevón
markku.sevon@cateva.fi
010 270 8390

Konsernihallinto

Toimitusjohtaja
Jussi Niemelä
jussi.niemela@kh-kiinteistopalvelut.fi
0400 462 696

Konsernilakimies
Joni Paananen
joni.paananen@kh-kiinteistopalvelut.fi
050 554 7618

Johtaja, yritysostot ja hankinnat
Matti Lukkari
matti.lukkari@kh-kiinteistopalvelut.fi

Henkilöstöjohtaja
Eeva Tielinen
eeva.tielinen@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8302

Liiketoimintajohtaja, huolto
Otto Tarkiainen
otto.tarkiainen@kh-kiinteistopalvelut.fi
040 176 3112

Liiketoimintajohtaja, erillispalvelut
Markku Sevón
markku.sevon@cateva.fi
010 270 8390

Operatiivinen johtaja, kiinteistöhuolto
Vesa Koljonen
vesa.koljonen@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8056

Operatiivinen johtaja, integraatiot
Janne Castrén
janne.castren@kh-kiinteistopalvelut.fi
020 755 8549

Myyntijohtaja (1.2.2019 alkaen)
Ilkka Laitinen
ilkka.laitinen@kh-kiinteistopalvelut.fi
050 472 1423

Tietohallintojohtaja
Ville Sääjärvi
ville.saajarvi@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8942

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
Tiia Suontausta
tiia.suontausta@kh-kiinteistopalvelut.fi
050 385 5689

Asiakkuuspäällikkö
Jukka Laitinen
jukka.laitinen@kh-kiinteistopalvelut.fi
045 636 1893

Asiakkuuspäällikkö
Jani Karttunen
jani.karttunen@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8039

Kalustopäällikkö
Timo Turkkinen
timo.turkkinen@kh-kiinteistopalvelut.fi
050 434 4170

Asiakaspalvelupäällikkö
Satu Hannula
satu.hannula@kh-kiinteistopalvelut.fi
010 270 8002

Turvallisuusasiantuntija
Antti Mäkinen
antti.makinen@kh-kiinteistopalvelut.fi
050 523 3009